-60% od 2 szt. od cen bazowych na kolekcję JZ 2022/23 SKORZYSTAJ!

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem.


Instrukcja zwrotu towaru:

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. poprzez przesłanie na adres zwroty@denicler.eu  maila z imieniem, nazwiskiem i numerem zamówienia oraz informacją jakie produkty życzą sobie Państwo zwrócić).       

 

Dokonanie zwrotu możliwe jest poprzez wypełnienie formularza zwrotu  zawierającego oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów.

 

W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów  należy przesłać zwracany towar na adres:

 

E-sklep DCG S.A 
ul. Bysławska 44
04-993 Warszawa

 

albo dokonać zwrotu zamówionych towarów osobiście w jednym z salonów (lista salonów znajduje się na stronie internetowej: salony).

 

Kontakt do kuriera DPD

Contact Center DPD Polska (Infolinia)

telefon/fax: 801 400 373* lub 22 577-55-55*

Contact Center DPD Polska (Infolinia) pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00

Jak nadać paczkę w paczkomacie Inpost z opcją dostarczenie przez kuriera do odbiorcy

1. Wejdź na www.inpost.pl/SzybkieNadania/ i wybierz opcję odbioru wysyłanej paczki: w Paczkomacie, PaczkoPunkcie lub dostawę za pośrednictwem kuriera. Uzupełnij dane – swoje oraz odbiorcy.

2. Po uzupełnieniu niezbędnych danych zostaniesz przekierowany do strony płatności eCard. Wybierz preferowany sposób płatności, zapłać, a następnie wydrukuj etykietę i naklej na odpowiednio zabezpieczoną paczkę. Pamiętaj, że etykietę możesz pobrać w PDF i wydrukować gdzie Ci wygodnie.

3. Z przygotowaną paczką udaj się do dowolnego Paczkomatu lub PaczkoPunktu. Jeśli wybrałeś nadanie przesyłki w Paczkomacie, na ekranie maszyny wybierz opcję „Mam już paczkę ze specjalną etykietą”. Następnie zeskanuj kod kreskowy z etykiety i włóż paczkę do skrytki. W przypadku, gdy wybrałeś nadanie w PaczkoPunkcie, dostarcz tam przygotowaną przesyłkę. To wszystko!.

Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

 

Zwrot dokonanych przez Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

 

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że w sposób wyraźny złożą Państwo inną dyspozycję. Informujemy przy tym, że nie ma możliwości dokonania zwrotu należności za zwracany towar gotówką w salonach stacjonarnych. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Państwa do chwili otrzymania z powrotem zwracanych towarów lub dostarczenia przez Państwa dowodu odesłania zwracanych towarów.