POGŁĘBIENIE WYPRZEDAŻY na kolekcję Wiosna/Lato 24!   SPRAWDŹ!
Ładuję...
1019

Granatowe mokasyny ze skóry

INDEX: T-DC-B319-C2-77-58-1
Dostępność:W magazynie
Tylko %1 pozostał
1019,00 zł
Cena regularna: Normalna cena 1699,00 zł

- +

Szczegóły produktu

Klasyka wiecznie w cenie.

Klasyczne skórzane mokasyny w kolorze głębokiego granatu. Buty wykonane z licowej skórki koziej w kolorze granatowym, klasyczne i eleganckie, a przy tym niesamowicie wygodne i miękkie. Tę miękkość zawdzięczają delikatnej koziej skórce, z której są wykonane. Buty dodatkowo posiadają wygodną elastyczną podeszwę. Świetne wykonanie i klasyczny wygląd to wizytówka włoskiego designu.

Modny mokasyn jest idealnym, modnym i praktycznym butem na wiosnę. To wygodny odpowiednik eleganckiej szpilki. Dla Pań ceniących sobie elegancką klasykę, ale nie chcących rezygnować z wygody. Granatowe mokasyny to świetnie uzupełnienie biznesowego i casualowego looku.

Skład produktu

100 SKÓRA OWCZA

Zwroty

Formularz rezerwacji w salonie stacjonarnym

Administratorem danych jest DCG S.A. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). W związku z przetwarzaniem przysługują Ci prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe mogą być przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego oraz marketingowego, w celu dokonywania pomiarów, które pozwolą na udoskonalanie usług (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej informacji w Regulaminie e-sklepu i Polityce prywatności.