-30%/ 2 szt., -40% od 3 szt. na kolekcję W/L 2024!  SPRAWDŹ!
Ładuję...
999

Duży szal z wełny i kaszmiru w odcieniach szarości

INDEX: T-DC-C078-C5-90-13-1
Dostępność:W magazynie
999,00zł
Cena regularna: Normalna cena 1699,00 zł

- +

Szczegóły produktu

Szal wełniano-kaszmirowy z modnym printem.

Duży szal wełniano-kaszmirowy to esencja stylu i elegancji. Motywy pepity w połączeniu z mieszanką hippiczno-hermesowskich pasów, klamer i łańcuchów tworzą niepowtarzalny design, nadający aurę elegancji w duchu "paryskiego stylu".
Szal wykonany jest z delikatnej wełny z dodatkiem kaszmiru, co sprawia, że jest niezwykle przyjemny w dotyku i jednocześnie utrzymuje ciepło. Jego duże wymiary pozwalają na różnorodne sposoby noszenia, dodając swobodę i kreatywność do Twoich stylizacji.
Ten model doskonale współgra zarówno z ubraniami pozbawionymi detali, jak i z gładkimi tkaninami. Niezależnie od tego, czy tworzysz elegancką stylizację na specjalną okazję, czy też podkreślasz codzienny look, nasz szal wełniano-kaszmirowy z modnym printem będzie niezastąpiony.

 

Skład produktu

70 WEŁNA, 30 KASZMIR

Zwroty

Formularz rezerwacji w salonie stacjonarnym

Administratorem danych jest DCG S.A. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). W związku z przetwarzaniem przysługują Ci prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe mogą być przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego oraz marketingowego, w celu dokonywania pomiarów, które pozwolą na udoskonalanie usług (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej informacji w Regulaminie e-sklepu i Polityce prywatności.