POGŁĘBIENIE WYPRZEDAŻY na kolekcję Wiosna/Lato 24!   SPRAWDŹ!
Ładuję...
699

Czarna kaszmirowa czapka z trokiem ściągającym

INDEX: T-DC-M051-C5-85-90-1
Dostępność:W magazynie
699,00zł
Cena regularna: Normalna cena 999,00zł

- +

Szczegóły produktu

Czarna oryginalna czapka ściągana troczkiem.

Ta dzianinowa czapka zachwyca nie tylko klasyczną kolorystyką, ale także zabawnym troczkiem, który dodaje modelowi unikalnego charakteru.
Czarna czapka to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie wszechstronność i łatwość łączenia z różnymi stylizacjami. Bez względu na kolor, czy rodzaj ubrania, nasza czapka zawsze będzie idealnym dopełnieniem.
Model wykonany jest z czystej włóczki kaszmirowej, co sprawia, że jest niezwykle miękki i ciepły w dotyku. Czarna barwa dodatkowo nadaje elegancji, czyniąc ją nie tylko praktycznym, ale i stylowym dodatkiem do Twojej zimowej garderoby.
Zabawny troczek, który ściąga górę modelu, nadaje czapce charakterystyczny wygląd, sprawiając, że staje się ona wyjątkowym elementem Twojej stylizacji.

Skład produktu

100 KASZMIR

Zwroty

Formularz rezerwacji w salonie stacjonarnym

Administratorem danych jest DCG S.A. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). W związku z przetwarzaniem przysługują Ci prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe mogą być przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego oraz marketingowego, w celu dokonywania pomiarów, które pozwolą na udoskonalanie usług (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej informacji w Regulaminie e-sklepu i Polityce prywatności.