-30%/ 2 szt., -40% od 3 szt. na kolekcję W/L 2024!  SPRAWDŹ!
Ładuję...
1079

Brązowe sneakersy

INDEX: T-DS-B671-B5-77-78-1
Dostępność:W magazynie
Tylko %1 pozostał
1079,00 zł
Cena regularna: Normalna cena 1799,00 zł

- +

Szczegóły produktu

Sneakers rządzi!

Nowoczesne sneakersy łączące dwa gatunki doskonałych skór. Dwa odcienie, kilka faktur, to wszystko powoduje, że nie są to po prostu kolejne sportowe buty.
Powierzchnie są wykończane połyskliwie w odcieniach miedzi i brązu. Brąz w wielu odsłonach jest jednym z najważniejszych nurtów sezony. Taka kolorystyka podbita dodatkowo błyskiem kojarzy się z elegancją i luksusem.
Do tego ciekawa już mocno sportowa podeszwa z zaznaczonym bieżnikiem. Całość daje bardzo nowoczesny, ale i wciąż elegancki efekt. Między innymi, dlatego możesz je założyć zarówno do jeansów czy sportowo- casualowej dzianiny, jak i w bardziej oficjalnej odsłonie do czarnych wąskich spodni.

Skład produktu

100 SKÓRA KOZIA, 100 SKÓRA CIELĘCA, 100 SKÓRA BYDLĘCA

Zwroty

Formularz rezerwacji w salonie stacjonarnym

Administratorem danych jest DCG S.A. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). W związku z przetwarzaniem przysługują Ci prawa: dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe mogą być przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego oraz marketingowego, w celu dokonywania pomiarów, które pozwolą na udoskonalanie usług (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej informacji w Regulaminie e-sklepu i Polityce prywatności.