"
Check out NEW ARRIVALS of  S/S 2023 collection! Buy now!
Loading...

Multi-coloured pleated skirt

INDEX: W-DC-7007-B2-M1-52-1
Availability:Out of stock
Only %1 left

If you are interested in this product, choose a size and subscribe to the subscription list. We will notify you when the product returns


Model's size 36 EU | 40 IT
Model's height 174 cm

Size italian:

 

Details

Solejka w pięknych kolorach.


Piękna spódnica w typie solejki, czyli rozkloszowanej do linia A spódnicy z drobnymi plisami. Jak na ten typ modelu przystało – solejka wykonana została z lekkiego i zwiewnego materiału, który ma podkreślać kobiecy i zarazem subtelny styl.
Spódnica w modnych i energetycznych kolorach: granatu, pastelowej mięty i świeżego mango. Tkanina z wiosennym kwiatowym paternem.


Solejki w spektakularny sposób podkreślają sylwetkę. Dzięki plisom i długości: zazwyczaj do kolan lub ¾ ,w doskonały sposób wydłużają nogi. Spódnica na gumce umożliwia noszenie jej w pasie lub z nieco podniesionym stanem. Taki model preferowany jest zazwyczaj przez panie o nieco wyższym wzroście, ale dzięki poprzecznym drobnym pliskom – niższe panie będą w niej wyglądały równie korzystnie.


Do solejki proponujemy raczej mniejszą „górę”: mały sweterek lub dopasowany top. Świetnie układa się na ciele, jeśli nosimy ją ze szpilkami lub innymi butami na wyższym obcasie.

Composition

100 POLIESTER

Returns

Upsell products